Drukuj

Prezesi PIRM i PTRM w Senacie RP

włącz . Opublikowano w Aktualności

Dnia 18 lutego br. Janusz Nowak, prezes Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego i Tomasz Kotrasiński, prezes Polskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych, na zaproszenie Jego Ekscelencji Marszałka Senatu RP p. Bogdana Borusewicza, mieli zaszczyt i przyjemność wziąć udział w uroczystości zorganizowanej ku czci i pamięci zmarłego przed 25 laty znanego pisarza i dziennikarza, działacza pomorsko-kaszubskiego oraz demokratycznej opozycji solidarnościowej śp. Lecha Bądkowskiego.


Uroczystość połączona była z otwarciem wystawy fotograficznej pod tytułem: Autorytety: Lech Bądkowski. oraz konferencją pod hasłem: Aktualność polityki Lecha Bądkowskiego. Zadania na XXI wiek.

Oprócz p. marszałka Bogdana Borusewicza oraz b. premiera p. Jana Krzysztofa Bieleckiego, na uroczystości obecny był m.in. pan premier Donald Tusk, który wygłosił przemówienie wspomnieniowe poświęcone Lechowi Bądkowskiemu.Prezesów PIRM i PTRM przywitał osobiście marszałek Senatu p. Bogdan Borusewicz, zamieniając z nimi kilka słów, co poczytują oni sobie za wyróżnienie i zaszczyt.

Prezesi Janusz Nowak i Tomasz Kotrasiński mieli także okazję odbyć rozmowę z p. Janem Kulasem, posłem na Sejm RP - www.jankulas.pl
W tym kontekście z prawdziwą dumą możemy stwierdzić, że członkini Rady naszej Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego, Sławina Kosmulska, jest córką Lecha Bądkowskiego.
Jak mówi przysłowie: "Jaka woda, taki młyn, jaki ojciec, taka... córka" ;-)  Gratulujemy córce takiego ojca i ojcu takiej córki! Prezesi PIRM i PTRM, przy tej okazji dziękują, za prezenty, jakie otrzymali, w postaci książek Lecha Bądkowskiego z dedykacją jego wnuczki Miłosławy (autorki wstępu).- Książki do nabycia na stronach internetowych Księgarni Artystycznej - Tutaj
- Biografia do nabycia - TutajInformacje o uroczystości na stronach:


Inne strony internetowe z informacjami o Lechu Bądkowskim:

Praktyka wyceny

Analiza cen lokali mieszkalnych w Gdańsku Brzeźnie w swietle kryzysu na rynku nieruchomości.

Gdansk Brzezno jest dzielnica położona w czesci nadmorskiej, blisko plaży i mola. Równoczesnie jest ona położona w pobliżu tak nie atrakcyjnych dzielnic jakimi do niedawna jeszcze była Letnica, a także Nowy Port. Pisze, do niedawna, ponieważ w ciagu ostatniego roku sytuacja Letnicy uległa diametralnej zmianie. Stało sie to z powodu ulokowania w niej nowej inwestycji – hali sportowej przygotowywanej na EURO 2012, zwanej Baltic Arena. Ta inwestycja zaczeła wpływac na rynek nieruchomosci w Letnicy i dzielnicach sasiednich już od czasu ustalenia jej lokalizacji. Obecnie wywłaszczono tereny działek ogrodniczych i ruszyła budowa.


Pełny artykuł w formacie PDF do pobrania TUTAJ