Drukuj

Warsztaty PIRM - "Służebność przesyłu"

włącz . Opublikowano w Warsztaty

Z przyjemnością pragniemy oznajmić, że Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego rusza z cyklem warsztatów dla rzeczoznawców majątkowych - warsztatów z dziedziny "wycen trudnych, lub co najmniej niełatwych".

Warszaty nie będą miały charakteru tradycyjnych wykładów, nie będą też prowadzone przez żadnego wykładowcę. Wykładowcami będziemy my sami - uczestnicy spotkań. Warsztaty opierać się będą na wymianie poglądów i doświadczeń. Każdy z uczestników będzie mógł: przedstawiać własny punkt widzenia, własną metodologię i pokazać własne rozwiązania i własne operaty szacunkowe.

Warsztaty to będzie swego rodzaju Lista Dyskusyjna w realu, z tą jednak różnicą, że udział w nich będzie punktowany! Tak - każde spotkanie będzie zgłoszone do MI jako jedna z form ustawicznego kształcenia.

Spotkania dotyczące ciekawszych i trudniejszych tematów będą się odbywały z jednoczesnym uczestnictwem przedstawicieli sądów i administracji, w tym m.in. sędziego W.S.A. Mirosława Gdesza.

Już dziś zapraszamy Was na warsztaty "Służebność przesyłu", które odbędą się 13 grudnia b.r. w godzinach 11:00 - 17:00 w budynku NOT przy ulicy Czackiego 3/5 w Warszawie, sala C.

 

Tego dnia wymienimy doświadczenia, omówimy problematykę związaną ze służbnościami, przedstawimy poglądy, zadamy sobie mnóstwo pytań i postaramy się wspólnie na nie odpowiedzieć i w efekcie wysnuć konkretne wnioski. Spotkanie, jako moderator dyskusji, poprowadzi Janusz Nowak.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu zapraszam do zgłaszania się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysyłając pod wskazany adres kartę zgłoszenia (do pobrania w załączniku).

Koszt uczestnictwa - związany z organizacją spotkania - wynosi: 75 zł dla osób z firm, będących członkami PIRM lub 90 zł dla pozostałych osób.

Ze względu na charakter spotkania oraz pojemność sali liczba miejsc jest ograniczona!!!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach, prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do dnia 7 grudnia b.r. Po tym dniu lista uczestników zostanie zamknięta.

Kartę zgłoszenia można pobrać tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Prezes i Rada PIRM

Praktyka wyceny

Kęty - analiza cen nieruchomości zabudowanych.

Powiat Oświęcimski położony jest na granicy Śląska i Małopolski, obejmuje obszar 406 km2 zamieszkały przez ok. 155 tys. osób. Należy do najbardziej uprzemysłowionych i zurbanizowanych powiatów Małopolski. Na jego terenie istnieje przemysł chemiczny, metalowy, lekki i wydobywczy. Piękny krajobraz, bogata fauna i flora, czyste rzeki, słynne stawy rybne stanowiące malownicze zakątki przyrody, doskonale wyposażona baza sportowo - rekreacyjna i hotelowo - gastronomiczna to atrakcyjna turystyczna oferta sprzyjająca czynnemu wypoczynkowi. Poniżej przedstawiono poszczególne gminy wchodzące w skład Powiatu Oświęcimskiego.

Więcej…