Drukuj

Warsztaty - Operat, opinia czy ekspertyza, czyli kiedy nie musimy sporządzać dokumentu nazwanego operat szacunkowy

włącz . Opublikowano w Warsztaty

Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego zaprasza wszystkich rzeczoznawców majątkowych do uczestnictwa w warsztatach zawodowych pt.:

Operat, opinia czy ekspertyza, czyli kiedy nie musimy sporządzać dokumentu nazwanego „operat szacunkowy

Na prośbę wielu zainteresowanych uczestników warsztaty będą odbywały się w dwóch miejscach: w Warszawie i we Wrocławiu – niezależnie od siebie. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania spotkania w przypadku, gdy liczba uczestników w danym mieście będzie zbyt mała (zapisane osoby będą wówczas mogły wziąć udział w spotkaniu odbywającym się w drugim z miast). 

Prowadzącym spotkania (wprowadzającym w temat i moderatorem dyskusji) będzie Tomasz Kaczmarczyk – czynnie działający na rynku rzeczoznawca majątkowy, również z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywania opinii jako biegły sądowy.

Wszystkich uczestników, którzy chcieliby przekazać swoje pytania, wątpliwości czy uwagi dotyczące tematu warsztatów prosimy o przesyłanie zapytań wcześniej przed spotkaniem na adres mailowy prowadzącego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – pozwoli to na wkomponowanie tematów w program spotkania i ukierunkowanie dyskusji na interesujące uczestników zagadnienia.

WARSZAWA

WROCŁAW

Termin:     11 kwietnia 2011 r.

godz. 11.00 – 17.00

Termin:     15 kwietnia 2011 r.

godz. 11.00 – 17.00

Miejsce:   Budynek NOT,

Warszawa, ul. Czackiego 3/5

Miejsce:   centralna część miasta Wrocławia

(dokładny adres będzie podany kilka dni przed warsztatami – w zależności od liczby uczestników)

(*) Szkolenie zgłoszone będzie do rejestracji w Ministerstwie Infrastruktury (6 godzin edukacyjnych).

Koszt uczestnictwa:    90 zł + VAT – dla członków PIRM

110 zł + VAT – dla pozostałych osób

Cena obejmuje udział w warsztatach oraz poczęstunek w ramach przerwy kawowej. W przypadku rzeczoznawców majątkowych, którzy są zobowiązani do doskonalenia zawodowego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury szkolenia są zwolnione ze stawki VAT

Należność prosimy wpłacać przelewem na konto bankowe prowadzone dla:

Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego
ul. Czackiego 3-5 / pok. 501, 00-043 Warszawa
Numer rachunku: 83 1090 1607 0000 0001 1143 4752  (Bank BZ WBK)

Zgłoszenia należy dokonywać mailem na adres e-mailowy:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszeniowa : DOC , PDF

Praktyka wyceny

Wrocław staje się coraz droższym miastem

Wrocław staje się coraz droższym miastem. W latach 2004-2005 średnia cena domu jednorodzinnego kształtowała się na poziomie ok. 350-400 tys. zł. Obecnie jest ona dwukrotnie wyższa.

Zobacz wszystkie pozycje
Więcej…